Главная | Регистрация | Вход | RSS  


Вы вошли как Гость
Группа "Гости"Приветствую Вас Гость


Меню сайта
Вход/Регистрация
Категории раздела
Статьи Кредитного Союза [60]
Опрос
Какими услугами КС Вы, пользуетесь?
Всего ответов: 899
Он-лайн

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода

Каталог статей

Главная » Статьи » Статьи Кредитного Союза » Статьи Кредитного Союза

Увага світової спільноти до кредитних спілок

Увага світової спільноти до кредитних спілок

У різних країнах кооперація, в тому числі й кредитна, об’єднує багато людей,
відповідно, відіграє в їхньому житті чималу роль. Про це свідчать не тільки статистичні дані,
 а й увага міжнародних організацій до кооперації, зокрема кредитної.

 

ООН оголошує 2012 рік
Міжнародним роком кооперації

У резолюції № 64.136, прийнятій 18 грудня 2009 р., Асамблея зазначила, що кооперативи сприяють зменшенню бідності, створенню робочих місць і соціальній інтеграції. Кооперативний сектор у світі налічує 800 млн членів у 100 країнах і приблизно 100 млн робочих місць. Обсяг охоплення людей кооперацією демонструють такі приклади:

·       Під егідою Світової ради кредитних спілок 49 000 кредитних спілок обслуговують 177 млн членів у 96 країнах, у той час як 4 200 банків Європейської асоціації кооперативних банків обслуговують 149 млн клієнтів.

ООН оголошує міжнародні роки, щоб привернути увагу до основних проблем і заохотити до дій.

Під час Року кооперації будуть проведені регіональні конференції, присвячені підняттю рівня обізнаності населення про кооперацію, пошуку шляхів збільшення внеску, який кооперативи роблять у соціально-економічний розвиток; також ці конференції сприятимуть створенню сприятливої нормативно-правової бази для діяльності кооперативів.

Будуть запропоновані поточні дослідницькі задачі, а країни-члени ООН повинні будуть створити національні комітети, які відповідатимуть за намічені на рік кооперації заходи.

 

Міжнародні принципи кредитних спілок

Кооперативна природа діяльності кредитних спілок відображена в принципах їхньої діяльності (статті 2, 14, 20, 21, 24, 25 Закону України «Про кредитні спілки»). Ці принципи діяльності кредитних спілок в Україні переплітаються з принципами кредитної кооперації, що ухвалені Всесвітньою радою кредитних спілок 24 серпня 1984 року. Зокрема, основними принципами є такі:

·       Членство у кредитній спілці є добровільним і відкритим відповідно до прийнятого поля членства для всіх, хто може користуватися її послугами і готовий взяти на себе відповідні обов’язки.

·       Послуги кредитної спілки спрямовані на те, щоб поліпшити економічний і соціальний добробут усіх членів.

·       Першочерговим завданням кредитної спілки є зміцнення її фінансового становища, включаючи ство-рення адекватних резервів і засобів внутрішнього кон-тролю, які сприяли б безперервному наданню послуг її членам.

В основі цих Міжнародних принципів діяльності кредитних спілок лежить філософія кооперації та її ключові цінності — рівність, справедливість і взаємна допомога. При повній повазі до різноманіття практик втілення в життя філософії кредитних спілок, в осерді цих принципів лежить ідея людського розвитку та братерства людей, яка виражається в тому, що люди працюють разом для досягнення кращого життя для себе і своєї громади.

Категория: Статьи Кредитного Союза | Добавил: Трифонов_НВ (18.03.2011)
Просмотров: 700 | Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Видео
Фото
Лента новостей
Партнеры
Калькулятор
Copyright MyCorp © 2024

TOP.zp.ua