Главная | Регистрация | Вход | RSS  


Вы вошли как Гость
Группа "Гости"Приветствую Вас Гость


Меню сайта
Вход/Регистрация
Категории раздела
Статьи Кредитного Союза [60]
Опрос
Какими услугами КС Вы, пользуетесь?
Всего ответов: 899
Он-лайн

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода

Каталог статей

Главная » Статьи » Статьи Кредитного Союза » Статьи Кредитного Союза

НАВЧАЮТЬСЯ КРЕДИТНІ СПІЛКИ

19 жовтня – всесвітній день кредитних спілок             Газета «Україна-бізнес»  м. Київ, 16-23 жовтня 2006 р.                                                                              

Промінчик світла доповнить сонце

Зрозуміло, що у своїй діяльності ми постійно аналізуємо основні досягнення та пропозиції щодо подальшої

розбудови системи кредитування, зокрема, для поліпшення умов  малим  та середнім підприємствам і селянам.

        Завдяки виваженій страте­гії наша Кредитна спілка - "Єднання через При­родний Закон" досить динаміч­но розвивається. Багато в чому ми завдячуємо цим тісній спів­праці з нашими партнерами — Всеукраїнською Асоціацією кредитних спілок (голова прав­ління Г.Жулинська), Асоціацією КС Дніпропетровської області (голова правління Л.Шарипова) та Запорізькою Асоціацією КС (голова правління Л.Бессонова, КС "Айдар-Кредит" з Луга­нської області (голова правлін­ня М.Архипова), Канадською Програмою зміцнення Кредит­них спілок в Україні, зваженій політиці Держфінпослуг, ди­ректор Департаменту А.Оленчик. За підсумками діяльності ми виконуємо всі нормативні показники і вимоги державно­го регулятора. Отримали дві лі­цензії, зміцнюємо свої позиції найважливішими нормативни­ми показниками, забезпечуємо високу якість та професійний підхід при обслуговуванні кож­ного свого члена КС. Ми про­понуємо їм широку гаму кре­дитних продуктів.

Завдяки цьому, кількість членів спілки на 1 липня цього року досягла 1 480 осіб, активи складають 2,4 млн. грн, забор­гованість за простроченими кредитами — 2,8%.

Нашу кредитну спілку "Єд­нання через Природний За­кон" знають і поважають за кордоном. Зокрема, тісні зв'яз­ки встановилися у нас з поль­ськими колегами. Так, ми брали участь у VII Міжнародній кон­ференції країн Центрально-Східної Європи і СНД у Варша­ві, куди приїхали представники 42 країн світу. У листопаді 2005 на запрошення польського уряду ми знайомилися з роз­витком кредитно-кооператив­ного руху в Польщі, а у червні 2006 року були учасником се­мінару представників держав­ної системи послуг для малих та середніх підприємств у Кра­кові.

У 2005 перші кроки в своїй діяльності зробила заснована за моєї участі Асоціація кредитних спілок Дніпропетровської області, яку очолює Л.Шарипова. За рік роботи Асоціація до­сягла значних успіхів в різних сферах:

-  у сфері побудови органі­заційної культури асоціації;

-  у сфері навчання працівників кредитних спілок;

-  у сфері організації фінан­сової та інформаційно-консу­льтативної  взаємодопомоги між обласними Асоціаціями.

Наші результати — це ре­зультати роботи нас самих і над собою, тобто членів кредитко - кооперативного руху: правлін­ня, спостережної ради, кредит­ного комітету та ревізійної ко­місії згідно діючого законода­вства в Україні. Добрі практики фінансової підтримки — це бі­льше 300 підприємців та майже 20 фермерських господарств і сільських виробників. Це та­кож важливі кроки довіри і від­повідальності, розвиток і вдос­коналення себе як особистості, своїх улюблених справ, взаємо­допомоги, віри у майбутнє; це мудрість, єдність та щасливе життя кожної родини на базі наукових досліджень та духов­них практик.

          Наша мікрофінансова до­помога малому та середньому бізнесу у Дніпропетровській області підтримана Президен­том України Віктором Ющен­ком (звернення Президента до українського народу 15 квітня 2006 року).

   У постанові Кабміну від 25 травня 2006 №733 про підсум­ки роботи за перший квартал цього року вказано, що на ра­хунках головних розпорядни­ків бюджетних коштів залиши­лися невикористаними 1,6 млд. грн, зокрема у Міністерства аг­рарної політики 145,9 млн., що спричинене, в основному, не­своєчасним прийняттям відпо­відних порядків використання коштів державного бюджету. А якби їх прийняли своєчасно, то це дало б змогу спрямувати не малі кошти на добру справу: виникла б можливість здобути здешевлені фінансові ресурси для кредитування малого та се­реднього бізнесу.

         Перспектива розвитку ма­лих та середніх підприємств, створення сприятливого під­приємницького клімату, спро­щення процедури започаткування та провадження підпри­ємницької діяльності, прове­дення податкової реформи, доступ до інвестиційних прог­рам — речі конче необхідні і, на мій погляд, проводити таку гос­подарську політику треба через потужні і прозорі Кредитні спі­лки, асоціації та об'єднані кре­дитні спілки (ОКС), через ство­рення місцевих та обласних народних банків. Така перспек­тива відкривається, звичайно, за підтримки облдержадмініст­рації, місцевих органів влади та наших партнерів. Тільки в такій гармонії та співучасті можливі успіхи, які ми передбачаємо.

Ефективність нашої діяль­ності залежить від свідомості, досвіду, знань та активної жит­тєвої позиції. І тільки разом, об'єднавши духовний і практи­чний досвід, люди зможуть ро­зв'язати свої нагальні питання, примножити свої статки і за­хистити свою віру у завтрашній день, створити нашу нову циві­лізацію.

Промінчик світла допов­нить сонце, добре слово почу­ють люди, сік дерева перетво­риться у смачне яблуко — так життя набуває особливого зна­чення і приносить нам радість та  щастя.

                                                                              М. Трифонов, Голова правління  КС «Єднання через Природний Закон»

                                       НАВЧАЮТЬСЯ КРЕДИТНІ СПІЛКИ

     З метою розширення співробіт­ництва, обміну досвідом у сфері здійснення регулювання, нагляду та вдосконалення діяльності кре­дитних спілок України, Державна комісія з регулювання ринків фі­нансових послуг України, Канад­ська Програма зміцнення Кредитних спілок в Україні та Польська Кооперативна Ощадно-Кредитна каса (Каса Кра­йова) в рамках реалізації проекту технічної допомоги Міністерства закордонних справ Республіки По­льща "Побудова системи захисту депозитів в українських кредит­них спілках" в цьому році плану­ють проведення зустрічей з ліде­рами Кредитних спілок у п'яти ре­гіонах України, в тому числі на Дніпропетровщині.

     З цією метою Полтавський нав­чально-консультаційний центр для Кредитних спілок КПЗКСУ, ЩО діє на базі Полтавського універси­тету споживчої кооперації України, організував 28-29 вересня ц.р. в м. Полтаві дводенний практичний семінар для лідерів Кредитних спі­лок.

    У програмі представницького семінару дві провідні теми:

    "Побудова системи стабілізації Кредитних спілок та гарантуван­ня вкладів їх членів: польський досвід та українські перспективи" (ряд провідних спеціалістів КС) та "Правове регулювання діяльності Кредитних спілок - новини зако­нодавства та їх практичне засто­сування" (авторський 8-годинний семінар одного із провідних юрис­тів системи Кредитних спілок Іва­на Вишневського).

        В роботі семінару взяв участь Голова правління КС "Єднання че­рез Природний Закон" М.В. Трифонов, який напрацювання семі­нару сприйняв як керівництво для подальшої активізації діяльності своєї Кредитної спілки.

    Зацікавленим для Миколи Васильовича Трифонова, як керів­ника КС, був семінар, проведений 27-29 вересня ц.р. в м. Києві з участю Директора Департаменту Держфінпослуг України А.Оленчика.

    Тут, зокрема, йшлося про роль страхування у діяльності Кредит­них спілок, розглядався досвід у формуванні системи страхуван­ня на ринку СКОК у Польщі. Учасники семінару взяли активну участь в обговоренні проектів: "Колективне страхування депо­зитів членів КС", "Страхування майна КС", "Страхування для членів КС" та "Страхування від фінансових втрат, що пов'язані з нечесністю працівників Кредит­них спілок". Все це у разі прийнят­тя сприятиме стабілізації розвит­ку КС, введенню ними додаткових послуг, обмежить ризик ведення їх діяльності, страхування стане елементом у Кредитній спілці, який може бути використаний для її подальшого роз­витку.

     Не менш цікавим також був семінар, проведений 22-24 вересня ц.р. в м. Яремчі на Івано-Франківщині Семінар проводився на базі Швейцарського концерну та страховою компанією «Граве Україна» яка є маклером і в України, оскільки контролює бли­зько 60 відсотків страхувань жит­тів на світовому ринку. Це одна із потужних страхових компаній у якої 175 років бездоганної праці. Наша Спілка взяла участь у програмі накопичення капіталу та страховий захист життя родини. 5 осіб отримало страхові полюси застрахувавши своє життя на 10 років. Кожний з них згідно Договору отримає в кінці терміну, або несчастного випадку по 5000 $ США.  Розглянуті також цікаві пропозиції страхування для дітей – гарантія їх освіти та успіху у житті У семінарі брали участь Голова правління М.В. Трифонов та начальник фінансового відділу С.М.Стукало. Учасникам семінару були вручені мобільні офіси для успішної роботи серед громадян нашої країни та цінні подарунки.

                                                                                                                                                              В. Павлова

Газета «Марганчанка», 14. жовтня 2006р., стор .9                                                                                                                                           

                                                                                                                                                         

 

Категория: Статьи Кредитного Союза | Добавил: Трифонов_НВ (18.03.2011)
Просмотров: 668 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Видео
Фото
Лента новостей
Партнеры
Калькулятор
Copyright MyCorp © 2024

TOP.zp.ua