Главная | Регистрация | Вход | RSS  


Вы вошли как Гость
Группа "Гости"Приветствую Вас Гость


Меню сайта
Вход/Регистрация
Категории раздела
Статьи Кредитного Союза [60]
Опрос
Какими услугами КС Вы, пользуетесь?
Всего ответов: 899
Он-лайн

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода

Каталог статей

Главная » Статьи » Статьи Кредитного Союза » Статьи Кредитного Союза

Звіт правління за 2012 р.
    Звіт правління

  На календарі 14 квітня 2013 року, року, в якому наша кредитна спілка «Єднання через Природний Закон» відзначає свій десятирічний ювілей від дня початку її діяльності. То ж бо сьогодні, розглядаючи результати чергового звітного, 2012, фінансового року, ми водночас підбиваємо підсумки роботи і за 10 років діяльності. Надто різними були роки нашого становлення. Та кожен з них вмуровував і свій наріжний камінь в загальну споруду нашого колективного дітища, додавав свій штрих до його портрета, дбаючи про те, щоб наша КС зростала кількісно і якісно, перетворювалась у справді фінансову установу і посіла чільне місце серед найуспішніших лідерів фінансово-кредитного руху України. Адже з кожним роком зростає увага світової спільноти до новоутворення в царині мікрофінансування – кредитних спілках. Тож не випадково минулий 2012-й рік ООН оголосила Міжнародним роком кооперації.
  Як і кращі зразки українських КС, наша спілка «Єднання через Природний Закон» максимально прагнула відповідати своєму призначенню. Наші здобутки звітного періоду – 12,3 млн. гривень в активах; 1,3 млн. грн. власного капіталу, у тому числі 784,4 тис. грн. резервного капіталу, який за р ік збільшили на 312,4 тис. грн. Сума наданих позик сягнула 15 млн. грн. Членів спілки – 3 842, в тім числі 2 186 жінок і 1 656 чоловіків.
  За звітний період проведено 210 засідань правління, 36 оперативних нарад. Нагальними питаннями їх розгляду були теми усебічної ефективної життєдіяльності спілки, передусім максимальне використання наявних фінансових та трудових ресурсів, шляхи здешевлення наших послуг, щомісячні звіти з метою коригування планів тощо.
З метою виконання резолюції Загальних Зборів були розроблені заходи, які переважно виконані. Продовжено практику розширених засідань Правління за участі членів виборних органів та працівників. Розвиваються наші відділення у м. Марганець – Універмаг «Борисфен» та маг. «Техносила», у смт. Томаківка і Червоногригорівка, у с. Вишетарасівка та Веселе, поки що слабко у м. Нікополь.
  Ми вперше практично відпрацювали модель роботи філій через Інтернет їх взаємодії з центральним офісом, та наблизили послуги до місця проживання наших членів у Дніпропетровській області.
  Завдяки урізноманітненню та поліпшенню рекламного супроводу діяльності спілки компанією «Xpioner», ми отримали відчутний результат по просуванню своїх послуг, підняттю іміджу нашої організації, залученню нових членів спілки.
Наші здобутки були б неможливі без злагодженої роботи правління та відповідної кваліфікації працівників. Ми намагалися створити найкращі умови для навчання працівників спілки в різноманітних заходах - конференціях, семінарах, нарадах, зустрічах.
  Поряд з цим, чимало зусиль у досягнення вагомих результатів роботи спілки доклали члени виборних органів: Наглядової ради - голова Ніна Стукало, ревізійної комісії – Андрій Полинко, котрі працювали на громадських засадах. І за це їм щира подяка!
  У звітному періоді ми активно співпрацювали із Всеукраїнською Асоціацією Кредит-них Спілок. Тут необхідно згадати семінар у Єгипті «Законодавство в Україні та ораторське мистецтво» у березні 2012р., Всесвітній фестиваль Українських кре-дитних спілок, що проходив на Стрійщині з 07 по 22 липня з нагоди 20-річчя кредитного руху в Україні. Це - унікальне явище, бо фестиваль такого масштабу проводився вперше у світі і зібрав багато друзів, - однодумців, щоб спільно будувати український кооперативний рух там, де ми є, виконувати свій обов'язок служіння нашому народові, нашому краю, нашій державі. Кредитні спілки продемонстрували силу єдності кооператорів, актуальність гасла «Свій до свого по своє» та потужну позитивну, дружелюбну та єднальну енергію кооперативної співпраці. Важко недооцінити семінари у м. Києві, Севастополі, Бердянську, Трускавеці та у Дніпропетровську по розробці стратегічного планування кредитних спілок, аудиту і бухгалтерського обліку та інші. 
  Кредитна спілка стала помітним явищем в громадському житті регіону. І вся наша робота була спрямована на службу не тільки своїм членам, але й громаді міста.
Кредитна спілка «Єднання через Природний Закон» виступає партнером громадських організацій: відділів міської та районної адміністрацій щодо підтримки дитячої творчості «Веселі нотки», відзначення ювілейних подій історичного, національного та культурного планів.
Представники нашої спілки є постійними учасниками тренінгів та семінарів робочих груп Проекту АгроІнвест (США) по опануванню нових сучасних технологій агрокредитування сільгосп-виробників.
  30 листопада ми відзначили «День відкритих дверей». Свято приурочене до відкриття нового парадного входу в головний офіс кредитної спілки. Його учасниками стали більше трьохсот марган-чан і гостей з міст Дніпропетровськ і Запоріжжя. Високу оцінку нашій спілці в житті міста і регіону дав перший заступник міського голови Віктор Петрович Сугоняко, голови обласних Асоціацій Кредитних спілок А. Черненко і Т. Романенко.
  Про нашу діяльність протягом 2012 року регулярно інформували такі газети як: «Шахтар Марганця», «Горняцкий Вестник», «Наш Край», телеканали МСТ, МГОК ТВ. Ми дуже вдячні працівникам цих видань та керівникам телебачення за підтримку руху кредитної кооперації. 
В ювілейному 2013 році нам необхідно вирішити питання реконструкції приміщень у філіях Кредитної спілки в Томаківці, Червоногригорівці, м. Нікополь. Відкрити відділення у селах – Солоне та Дмитрівка. Поширити свою діяльність і на інші регіони, активізувати послуги для фермерського та підприємницького середовища, зрости в активах до 20 млн. грн., як чисельно, так і якісно. Завдання непрості, але цілком під силу нашому співтовариству.
  Шановні спілчани! За десять років ми гідно пройшли обраний нами шлях, шлях утвердження на теренах України, і віримо, що праця попередніх сподвижників ідеї кооперативного руху залишить свій вагомий слід на майбутнє.
  З давнини відомо, що до Храму веде лише один шлях – єднання людей з Богом та один з одним через Природні закони. Звідси наша назва і великі надії на щасливу далечінь.
  Я поділяю думку мудрих людей, що щастя не має грошового еквіваленту. Але ж ми маємо дещо значно більше – це нашу єдність навколо ідеї розбудови кредитних спілок, допомоги самим собі у скрутній ситуації з фінансуванням малого бізнесу, фермерської та підприємницької діяльності, придбання квартир, транспортних засобів, коштовних речей, навчання дітей у вузах, лікування та повноцінного відпочинку. А все це в підсумку і є Щастя, заради якого ми прийшли в цей дивовижний світ.
  Кожен з нас має свої переваги, і за це Я всім дуже вдячний, що ми всі разом є як одна велика сім’я!
  Щиро дякуємо усім спілчанам, які жертовно працювали для розбудови нашої спілки, утверджували всі ці роки здорові засади кредитного руху та гуртували громаду задля взаємовиручки, взаємодопомоги, розбудови громадянського суспільства, і тим самим сприяли становленню держави, ймення якій – Україна.

Голова Правління

Микола Трифонов
Категория: Статьи Кредитного Союза | Добавил: Танюха (13.05.2013)
Просмотров: 383 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Видео
Фото
Лента новостей
Партнеры
Калькулятор
Copyright MyCorp © 2018

TOP.zp.ua