Главная | Регистрация | Вход | RSS  


Вы вошли как Гость
Группа "Гости"Приветствую Вас Гость


Меню сайта
Вход/Регистрация
Категории раздела
Статьи Кредитного Союза [60]
Опрос
Какими услугами КС Вы, пользуетесь?
Всего ответов: 899
Он-лайн

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода

Каталог статей

Главная » Статьи » Статьи Кредитного Союза » Статьи Кредитного Союза

Новини на ниві мікрофінансування

Світовий банк 30 травня направив голові Національного банку України Ігорю Соркіну та міністру Міністерства фінансів України Юрію Колобову лист, у якому підсумував основні результати візиту команди Світового банку щодо технічної допомоги фінансовому сектору та попереднього обговорення потенційної позики на цілі розвитку (візит тривав з 20 до 24 травня 2013 року).

Зокрема, в цьому листі Світовий банк зазначив, що в тому числі Місія «обговорила з представниками влади ряд питань розвитку фінансового сектору, які можуть бути включені в програму. Вони передбачають реформи інфраструктури кредитної інформації, основ захисту споживачів фінансових послуг та фінансової грамотності, а також регулятивного середовища для сектора кредитних спілок».

Також, було запропоновано запланувати наступну місію на першу половину липня з метою більш детального подальшого обговорення всіх питань та для того, щоб виробити взаємоприйнятну матрицю реформ.

 

Президент України наголосив на розширенні системи кредитної кооперації в сільській місцевості в Щорічному Посланні до Верховної Ради України

 

За повідомленням Представника Президента України у Верховній Раді України Юрія Мирошниченка, опублікованим на Офіційному інтернет-представництві Президента України 6 червня, Президент України звернувся до Верховної Ради України зі Щорічним Посланням.

Як зазначив Представник Президента України у Верховній Раді України: «Головну увагу в Посланні приділено питанням розвитку економіки, бюджетної політики, гуманізації суспільного життя, соціальної політики, реформування влади, європейській інтеграції. Глава держави представив бачення середньострокових перспектив розвитку країни. Ключовим завданням є об’єднання зусиль усіх гілок влади, усього суспільства для подолання наслідків глобальної економічної кризи, реалізації соціальних ініціатив Президента України».

Важливо, що у своєму Щорічному Послані Президент України визначив одним з пріоритетних завдань державної політики, спрямованим на реформування аграрного сектору України, запровадження перевірених міжнародною практикою інструментів підтримки розвитку товарного агровиробництва та підвищення конкурентоспроможності сільського господарства, підтримки дрібних виробників, фермерських господарств і кооперативних об’єднань, серед яких розширення системи кредитної кооперації у сільській місцевості.

Крім того, Президентом України також відзначено питання запровадження на законодавчому рівні надійних механізмів захисту вкладів членів кредитних спілок як необхідності для відродження кооперативного руху на селі, що, в свою чергу, дасть змогу використовувати переваги великого товарного виробництва і врахувати інтереси сільських товаровиробників.

Впевнені, що запровадження таких механізмів буде одним з кроків розвитку діяльності кредитних спілок по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки, враховуючи, що, за даними Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, тільки на сьогодні близько 1 287 млн. гривень вже розміщено на депозитах у кредитних спілках, і 245 тисяч українців мають діючи кредитні договори.

Повний текст повідомлення пресс-служби Президента України http://www.president.gov.ua/ru/news/27884.html

Повний текст Щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України http://www.president.gov.ua/docs/poslannia2013.pdf

 

Голова правління

кредитної спілки «Єднання через Природний Закон»

Микола ТРИФОНОВ

 

Категория: Статьи Кредитного Союза | Добавил: Трифонов_НВ (10.06.2013)
Просмотров: 405 | Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Видео
Фото
Лента новостей
Партнеры
Калькулятор
Copyright MyCorp © 2018

TOP.zp.ua