Главная | Регистрация | Вход | RSS  


Вы вошли как Гость
Группа "Гости"Приветствую Вас Гость


Меню сайта
Вход/Регистрация
Категории раздела
Статьи Кредитного Союза [60]
Опрос
Какими услугами КС Вы, пользуетесь?
Всего ответов: 899
Он-лайн

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода

Каталог статей

Главная » Статьи » Статьи Кредитного Союза » Статьи Кредитного Союза

Кредитна спілка служить всім і кожному зокрема

Кредитна спілка служить всім і кожному зокрема

 

Нещодавно відбулися чергові збори КС «Єднання через Природний Закон». Зі звітом про виконану роботу за 2011 рік виступив голова правління кредитної спілки М. В. Трифонов. Він відзначив, що збираються члени кредитної спілки на такий форум щорічно з метою аби почути один одного, підбити підсумки зробленого, накреслити плани на майбутнє.

Справді, всі ми знаємо, як важно нині зводити кінці з кінцями більшості сімей і як інколи стає в нагоді таке вже відоме, успішне товариство, як кредитна спілка «Єднання через Природний Закон», що діє ось уже 10 років на ринку фінансових послуг та нараховує понад 3,5 тис. членів спілки. І ніхто з нас не застрахований від того, щоб скористатися у скруті її послугами: тут ми не лише маємо нагоду швидко оформити кредит та внести кошти на депозит під 20% річних, а й взяти участь у масових заходах.

Ємким, аргументованим був звіт голови правління і сприймався він з неабиякою зацікавленістю присутніми. Адже багато вдалося досягти за роки своєї діяльності спілчанам. Та й зроблено чимало добрих справ працівниками на чалі з Миколою Васильовичем Трифоновим.

-   Колектив нашої спілки за звітний період працював продуктивно, злагоджено. Наші здобутки за минулий рік – 8 916 800 грн. в депозитах, 8 682 542 грн. в кредитах, 471 957 грн. складає резервний капітал. Так 3 549 членів спілки обслуговувалися в центральному офісі та в шести окремих відділеннях розташованих в області – найкраще тому свідчення, - сказав голова правління.

Доповідач відзначив, що на кожних розширених зборах правління за участі членів, органів управління і працівників розглядалися життєво важливі питання діяльності спілки: ефективне використання наявних фінансових та трудових ресурсів, підбивалися підсумки роботи центрального офісу та відділень, обговорювали напрацювання КС щодо прострочених кредитів та ін.. Все це сприяло оперативності та якості обслуговування членів кредитної спілки.

Микола Васильович розповів про вагомі успіхи, досягнуті завдяки злагодженій роботі спостережної ради, високій кваліфікації працівників спілки.

Вчитись завжди модно. Під таким девізом живуть і працюють працівники спілки, беручи активну участь у різноманітних заходах, які проводять ВАКС і Київський Міжгалузевий Інститут підвищення кваліфікації. Це – конференції, семінари, заняття щодо обміну досвідом аудиторів науково-консультативних центрах тощо.

Микола Васильович коротко розповів про переваги кредитних ліній та програм, види депозитів, предметну допомогу селу, мікрокредити тощо. В котре нагадав про мету спілки – розширити коло впливу кредитної спілки на інші території області, збільшити кредитний портфель до 15 млн. грн. Для досягнення поставленої мети голова правління закликав усіх бути разом, підкорятися голосу розуму.

Голова правління добре відгукувався про плідну роботу керуючої Томаківським відділенням кредитної спілки Н. А. Гуразду, кредитного інспектора А. В. Щеки, старшого менеджера Вищетарасівського відділення кредитної спілки В. К. Власюка та інших, які користуються заслуженим авторитетом у членів спілки, мешканців села.

Потім відбулося жваве обговорення доповіді.

На зборах були заслухані звіти голів кредитного комітету, ревізійної комісії. Затвердженно річну звітність про результати діяльності КС за 2011 рік. Також розглянуто бюджет на 2012 рік, змінено розмір вступного внеску та внесено зміни до Статуту КС.

Розглянуто було й ряд інших організаційних питань.

По закінченню зборів за доброю вже традицією відбувся розігриш призів серед  членів КС.

В роботі зборів взяла участь і виступала заступник Міського Голови Медяник Є.В.

 

Головний редактор газети «Наш край», член кредитної спілки «Єднання через Природний Закон» Людмила Миколаївна Єфремова.

Категория: Статьи Кредитного Союза | Добавил: Трифонов_НВ (10.05.2012)
Просмотров: 420 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Видео
Фото
Лента новостей
Партнеры
Калькулятор
Copyright MyCorp © 2018

TOP.zp.ua