Главная | Регистрация | Вход | RSS  


Вы вошли как Гость
Группа "Гости"Приветствую Вас Гость


Меню сайта
Вход/Регистрация
Категории раздела
Статьи Кредитного Союза [60]
Опрос
Какими услугами КС Вы, пользуетесь?
Всего ответов: 899
Он-лайн

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода

Каталог статей

Главная » Статьи » Статьи Кредитного Союза » Статьи Кредитного Союза

ХIV чергова Конференція Всеукраїнської асоціації кредитних спілок

ХIV чергова Конференція Всеукраїнської асоціації кредитних спілок

15-16 травня, в м. Києві  у прес-центрі Українського національного інформаційного агентства Укрінформ відбулася ХIV чергова Конференція ВАКС та святкування 10-ї річниці спільної роботи Німецького проекту «Реформування фінансової діяльності у сільській місцевості» і Всеукраїнської асоціації кредитних спілок” (ВАКС).

Конференція ВАКС традиційно зібрала членів Асоціації зі всієї України. Від нашої кредитної спілки «Єднання через Природний Закон» узяв участь засновник Асоціації від Дніпропетровської області Голова правління Микола Трифонов.

Підчас Конференції підсумовували здобутки 2013-го року й планували подальшу роботу. Розглянувши питання порядку денного Конференції, Члени ВАКС ухвалили такі рішення: схвалити звіт про діяльність ВАКС у 2013 р.; прийняти звіт про фінансову діяльність ВАКС у ІІ півріччі 2013 р.; погодити рішення Правління щодо фінансування діяльності ВАКС у 2014 р.; затвердити напрямки діяльності ВАКС на 2014 р. Також була розглянута поточна діяльність Асоціації.

За рішенням учасників Конференції на цей, 2014, рік ВАКС зберігає всі напрямки своєї діяльності.

Святкуючи 10-ту річницю спільної роботи Німецького проекту «Реформування фінансової діяльності у сільській місцевості» та ВАКС, було згадано, що XIX століття в Європі стало часом важливих змін. Домінування великих виробників загрожувало витіснити з економічного життя малий і середній бізнес. Особливо зміни зачепили сільське господарство. Загострювалася конкуренція, фермери потребували коштів на розвиток. Чекати підтримки було нізвідки. В цій ситуації дрібні і середні виробники вдалися до кооперації — об’єднання своїх фінансових і виробничих зусиль. Кредитна кооперація забезпечила аграріїв необхідними фінансовими ресурсами, пом’якшила безробіття та розширила спектр фінансових послуг на селі. Батьківщиною кооперативного кредитування стала Німеччина. Саме тут були засновані перші кредитні, постачальницькі та збутові кооперативи.

Кооперативний рух, як засіб об’єднання економічних зусиль сільського населення, набрав широкого розмаху і в Україні. Перша споживча кооперація була заснована у Гадячі що на Полтавщині у 1866 році. А вже в 1914 році в Україні діяло понад 3052 споживчих товариства.

Українські традиції та німецький досвід сільської кооперації стали запорукою успішної співпраці в новітні часи.

Калєкіна Тетяна

Категория: Статьи Кредитного Союза | Добавил: Танюха (25.06.2014)
Просмотров: 272 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Видео
Фото
Лента новостей
Партнеры
Калькулятор
Copyright MyCorp © 2018

TOP.zp.ua