Главная | Регистрация | Вход | RSS  


Вы вошли как Гость
Группа "Гости"Приветствую Вас Гость


Меню сайта
Вход/Регистрация
Категории раздела
Статьи Кредитного Союза [60]
Опрос
Какими услугами КС Вы, пользуетесь?
Всего ответов: 899
Он-лайн

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода

Каталог статей

Главная » Статьи » Статьи Кредитного Союза » Статьи Кредитного Союза

На ниві мікрофінансування

Крок до зірок. Оперативка з ювіляром

Четвер у цьому колективі чи не найважливіший день тижня: це – день підбиття підсумків зробленого й накреслень наступних кроків діяльності. 6 листопада в центральному офісі кредитної спілки «Єднання через Природний Закон» зібралися всі представники відділень, які, слід зазначити, територіально досить розгалужені, бо розташовані далеко за межами міста Марганця. Голова правління Микола Васильович Трифонов, привітавши присутніх і відкривши збори, оголосив порядок дня, і найпершим пунктом у ньому зазначено:  «вшанування нашого ветерана, старшого менеджера Томаківського відділення Наталії Антонівни Гуразди».

Далі, за бурхливими оплесками на честь винуватиці урочистості, виголошувалися віршовані та просто йдучі з глибини сердець здравиці й вітання, адресовані розчервонілій і зніяковілій від хвилювань гарній молодій жінці. Її величали голова кредитного комітету Анжеліка Горєта, менеджер марганецького відділення «Технолюкс» Світлана Романюк, менеджер нікопольського відділення Марина Сальникова та інші колеги, відзначаючи ділову хватку, енергійність, кипучість, завдяки чому очолювальний Наталією Гураздою підрозділ у досить короткий час став найкращим у нашій класичній кредитній спілці й стабільно утримує свої позиції завдяки таланту у своїй улюбленій справі.

Можливо, слово ветеран стосовно героїні цього дня звучить дещо пафосно, проте факти свідчать самі за себе. Кредитна спілка «Єднання через Природний Закон» створена 2003 року, засновник її – нинішній і незмінний голова правління Микола Васильович Трифонов, безперечно, справедливо носить статус ветерана, водночас не менш заслужено поширюється названий статус і на Н. А. Гуразду, котра очолила Томаківське відділення на рік пізніше, в 2004-му. Тож початок нинішнього листопада започаткував її перший «круглий» трудовий ювілей – 10 років зусиль і творчих пошуків у кредитній кооперації. Не випадково ж колеги щиро зичать і надалі «потрапляти завжди в «десятку»!» Вона ж, до сліз зворушена, приймаючи з рук свого начальника перший подарунок – розкішну пальму, запевнила, що так триматиме й надалі, додавши при цьому з гумором: - Адже після «сорока» життя тільки розпочинається…

Справді, хіба це вік – 40 з маленьким гачком? Загалом же в цьому дієздатному колективі всі – молоді й завзяті, найстарші серед працюючих перебувають у зрілому, 40 з гачком періоді (ми не включаємо до цього переліку керівника КС, справді мудрого за досвідом і віком).

Вручивши ювілярці перший подарунок, Микола Васильович оголосив про другий: відтепер зарплатня Наталії Антонівни подвоюється, а за підсумками роботи жовтня їй вручається відповідна премія. Таке повідомлення викликало нову зливу схвальних оплесків, адже в цьому колективі заздрості не існує: успіхи кожного працівника сприймаються як спільне надбання. Тож констатування трудових здобутків Наталії Гуразди, коротке узагальнення її досвіду в дружній, невимушеній атмосфері було не скільки заслуженою похвалою, стільки наочним прикладом для менш досвідчених працівників, особливо новачків, котрі влилися в колектив зовсім недавно і працюють з випробувавчим терміном; вони усвідомили: по праці – й шана, або ж – як дбаєш, так і маєш.

Далі, за приємним моментом урочистості, пішло обговорення наступних пунктів, що значилися в порядку денному робочої оперативки. Кожен с присутніх оголошував напрацювання керованого ним відділення за попередній місяць, жовтень. Не всі вийшли на планові показники, й заступник голови правління Сергій Трифонов запитував, що стало на заваді. Пояснення звучали різні: розклеювання оголошень, вручення рекламних листівок не забезпечує очікуваного ефекту для залучення нових членів, бонуси зарекомендували себе краще. Найбільш значною завадою виконанню наміченого, виходило з пояснень, вважається нестабільна економічна ситуація в країні, коли ціни виросли в кілька разів, а зарплати й пенсії лишилися незмінними, тобто, населення через вищезазначені обставини відчутно знизило свою платоспроможність. На що Сергій Трифонов одразу ж навів спростування. Дійсно, в населення не вистачає грошей, особливо тепер, з настанням опалювального періоду, коли уряд значно скоротив норми споживання енергоносіїв – газу й електроенергії, закликаючи до економії. Однак людям потрібно шукати вихід із скрутного становища, утеплення своєї оселі, встановлювати більш економні прилади обігріву у тому числі котли газогенераторного горіння на дровах і т. д., а для цього потрібні кошти. Й саме кредитна спілка «Єднання через Природний Закон» надає ці кошти на вигідних умовах. Підтвердження цьому – успішна робота й високі показники кращих відділень – Томаківського (керуючий – Гуразда Н. А.), Вищетарасівського (Власюк В. К.), Веселівсського (Ніколаєва Н. В.).

Названих передовиків попрохали розповісти колегам як їм вдалося, незважаючи на затяжну економічну кризу, продовжувати працювати стабільно й навіть залучати чимало нових членів. Пояснення виявилися простими, навіть банальними: не сидіти у відділенні в очікуванні, доки клієнти самі прийдуть і запропонують взяти гроші в кредит, а йти щодня в маси, роз’яснювати переваги отримання кредитів чи розміщення депозитів (вкладів) саме у нашій фінансовій установі, адже тут переплата по кредиту складає всього 24% за рік.

Наталья Гуразда, зокрема, зазначила, що співпраця в тісному контакті з усіма 13 сільрадами Томаківського району, буває на робочих нарадах у трудових колективах фермерсько-селянських господарств, доносячи до свідомості сільських трудівників, які зручні кредитні та депозитні програми до того ж на вигідних умовах пропонує саме кредитна спілка «Єднання через Природний Закон». А це, насамперед, 10 рівнів захисту вкладу: СТАБІЛЬНІСТЬ (про що  свідчить успішна праця на фінансовому ринку України впродовж 11 років); ДОВІРА ЛЮДЕЙ (4 500 членів спілки по всій Дніпропетровщині); УСПІХ (КС «Єднання через Природний Закон» є лідером у своїй галузі за підсумками Національного бізнес рейтингу за 2013 рік); РЕЗЕРВНИМ КАПІТАЛОМ (складає понад 12% від активів); ГАРАНТІЯ, БЕЗПЕКА, СОЛІДАРНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, - і все це при якісному обслуговуванні, все в купі сприяє поліпшенню життя людей.

Такі результати, зауважив голова правління, є наслідком невпинного професійного росту Н. А. Гуразди. Адже вона активно відвідує всі семінари, що проводяться в Україні (а це місто Київ, Львів, Запоріжжя та інші), де набуває необхідного досвіду, знань та розвитку людської особистості. Зокрема, в січні ц. р. була разом із колегами, а це – заступник голови правління Сергій Трифонов, кредитний менеджер Марганецького відділення «Технолюкс» Світлана Романюк, кредитний інспектор Вищетарасівського відділення Віктор Молчанов – учасницею засідання Робочої групи з питань кредитування ВАКС/ПЗВ за підтримки проекту USAID АгроІнвест, у Запоріжжі. Сюди з’їхалися представники кредитних спілок, крім нашого регіону, з Чернігівської, Харківської та інших областей для розгляду важливих питань на практичному тренінгу, орієнтованому на позичальника-сільгоспвиробника. Відбувався аналогічний тренінг і безпосередньо в Томаківськму відділенні. Проводила його фахівець з фінансування сільського господарства Проекту USAID АгроІнвест Наталья Ільїна на тему «Практичні поради стосовно отримання кредитів і фінансової безпеки для малих та середніх сільгоспвиробників». Наша «ювілярка» продемонструвала присутнім, а це більше ніж 30 осіб, як представники КС, так і її члени, що займаються розвитком власної справи, свого господарства, широку обізнаність специфіки району, населенню якого надає очолюване нею відділення фінансові послуги, а ще провела презентацію «На ура!», за що отримала високу оцінку й нагороду від авторитетних керівників Всеукраїнської Асоціації кредитних спілок (ВАКС).

За високі показники голову правління М. В. Трифонова представили до нагородження орденом «Зірка Слави. Економіка України», і, окрім згаданої Н. Гуразди, відзнаку – сертифікат «Спеціаліст року» отримала голова кредитного комітету Анжеліка Станіславівна Горєта.

Про це на оперативці не йшлося. Власне, це стало приємним відкриттям для автора даної публікації, бо на стінах зали засідань відображено наочно всі варті уваги моменти, події та заслуги життєдіяльності КС «Єднання через Природний Закон» у відповідних документах і світлинах. І, отже, отримані відзнаки також є запорукою довіри тисячі людей, котрі поповнюють ряди членів класичної кредитної спілки, котра працює для населення регіону чесно і прозоро. А для цього повсякчас запроваджуються нові форми заохочення не тільки членів спілки, а й співробітників. Зокрема, одним з видів такого «поштовху» до кращої роботи є нещодавно введені «потижневі» плани й звісно, здійснюваний за ними щотижневий контроль. За результатами оголошених підсумків уже першого тижня нинішнього листопада вручені премії. Це теж було приємними моментами робочої оперативки. Хіба не варто мобілізувати ініціативу, винахідливість, комунікабельність, знання, аби щотижня, не чекаючи зарплатні, отримувати в руки досить пристойну суму як винагороду за вкладені зусилля? В цей непростий час матеріальний стимул є ефективним важелем покращення самовіддачі праці.

Згадана оперативка – звичайна в звичайному трудовому ритмі злагодженого  колективу КС «Єднання через Природний Закон». Влучна і точна назва фінансової структури, котра об’єднує, стимулює людей і робить для них добро, допомагає вирішити повсякденні питання. А добрий настрій, посмішка і взаємопідтримка, які є нормою взаємин у колективі спілчан, піднімають тонус продуктивності кожного, що є запорукою подальшої успішної діяльності.

Таміла Чапелянська

Категория: Статьи Кредитного Союза | Добавил: Трифонов_НВ (11.11.2014)
Просмотров: 357 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Видео
Фото
Лента новостей
Партнеры
Калькулятор
Copyright MyCorp © 2018

TOP.zp.ua