Главная | Регистрация | Вход | RSS  


Вы вошли как Гость
Группа "Гости"Приветствую Вас Гость


Меню сайта
Вход/Регистрация
Категории раздела
Статьи Кредитного Союза [60]
Опрос
Какими услугами КС Вы, пользуетесь?
Всего ответов: 899
Он-лайн

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода

Каталог статей

Главная » Статьи » Статьи Кредитного Союза » Статьи Кредитного Союза

10 рівнів захисту Ваших депозитів (вкладів)

На ниві мікрофінансування

Нам всі довіряють, нас всі вибирають більше 11 років

У нас є 10 рівнів захисту Ваших депозитів (вкладів)

Через інфляцію  гроші щомісячно втрачають у вартості. Тобто, якщо Ваші гроші не працюють – зберігаються під матрацом або у трьохлітровій банці, вони постійно знецінюються і за них не можна придбати ті самі речі, що кілька місяців тому. Втрата інколи доходить до 50% річних! Тому рано чи пізно кожна людина починає замислюватись над тим куди вигідно та надійно вкласти заощадженні кошти, щоб не тільки їх зберегти, а ще й гарантовано примножити. Якщо Ви все ще розмірковуєте і шукаєте найкращі відсотки за депозитами, то в нашій кредитній завжди є вигідні пропозиції. І це не пусті обіцянки! Якщо не вірите давайте розміркуємо разом чому тисячі людей обирають саме нашу фінансову установу «Єднання через природний закон».

Історично склалося, що на ринку депозитів в Україні основну нішу займають банки. Але банківські структури за своєю природою є комерційними фінансовими посередниками, і їх головне завдання полягає в збільшенні власного прибутку, а не прибутку клієнтів. А наші депозитні програми розроблені на підставі побажань членів спілки з урахуванням стратегічного плану діяльності кредитної спілки «Єднання через Природний Закон». Ці фінансові продукти постійно оновлюються та удосконалюються. Для постійних членів спілки діють різні програми лояльності у вигляді акцій. А найголовніший принцип роботи нашої спілки -  індивідуальний підхід до кожного члена спілки, зручні депозитні програми на вигідних для Вас умовах, якісне обслуговування, фінансова просвіта. З нашою депозитною програмою Ви отримуєте гарантований прибуток за рахунок кредитування наших членів. Тобто, просто кажучи, кредитна спілка «Єднання через Природний Закон» об’єднала тих хто не бажає щоб їх гроші втрачали у вартості, зберігаючись під матрацом і тих, хто потребує надійного та безпроблемного фінансування. Така гнучкість та вигідні умови якісно виділяють нас серед інших фінансових організацій .А щоб вклавши гроші ви не турбувалися  ми пропонуємо 10 рівнів захисту Вашого депозиту:

  1. Стабільність. Ми на фінансовому ринку України більше 11 років  згідно з Законом України Про кредитні спілки.
  2. Довіра.  Нам довіряють понад 4 500 людей  по всій Дніпропетровській області .
  3. Успіх. За офіційними даними Державного комітету статистики України кредитна спілка «Єднання через Природний Закон» є лідером у своїй галузі в Дніпропетровській області.
  4. Резервний капітал. Депозити (вклади) забезпечуються резервним капіталом спілки, який складає більше 10% від активів та знаходяться в нашій кредитній спілці.
  5. Солідарна відповідальність. Оскільки майже всі члени спілки знають один одного – це збільшує гарантію повернення наданих кредитів – забезпечення повернення депозиту (вкладу) з усіма нарахованими відсотками по ньому.
  6. Безпека. Кредити надаються тільки платоспроможним позичальникам (сільгоспвиробникам, особам, які отримують офіційну заробітну плату та/або пенсію).
  7. Доступ до Бюро кредитних історій. Ретельна перевірка позичальника за допомогою Першого Всеукраїнського Бюро кредитних історій (ПВБКІ) та Українського Бюро кредитних історій (УБКІ), а це більше 30 млн. громадян України.
  8. Гарантією повернення кредитів завжди виступають поручителі та заставне майно.
  9. Наша спілка є членом Всеукраїнської Асоціації кредитних спілок (ВАКС) до якої входять 143 кредитні спілки з усіх регіонів України.Також працює і Національна Асоціація кредитних спілок України (НАКСУ) яка в своїх рядах нараховує 145 кредитних спілок. Наші Асоціації співпрацюють з Всесвітньою радою кредитних спілок (WOCCU).
  10. Кожна кредитна спілка щоквартально надає звіти до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг України та ретельно слідкує за стабільністю розвитку КС. Пропонуються проекти взаємовідносин з Національним банком України та Фондом гарантування вкладів.

А ще ми гарантуємо простоту та швидкість: для оформлення депозиту (вкладу) Вам потрібні лише паспорт та ідентифікаційний код. Мінімальна сума депозиту від 500 грн. Виплата відсотків щомісячно, щоквартально або в кінці договору. Строк депозиту від 1 до 36 місяців.

Так що у відповідь на питання «куди вкласти гроші?» кредитна спілка «Єднання через Природний Закон» може запропонувати Вам велику кількість депозитних програм з максимально вигідними для Вас умовами і відсотковими ставками.

Кредитна спілка «Єднання через Природний Закон» пропонує:

- вигідний, прозорий та надійний спосіб зберегти та примножити Ваші заощадження;

- якісне обслуговування, відкритий метод нарахування відсотків;

- можливість поповнення Вашого депозиту (вкладу) на будь-яку суму і в будь-який час строку договору.

Кредитна спілка «Єднання через Природний Закон» - це високий показник надійності!

Ми не зупиняємося на досягнутому, ми весь час удосконалюємося переймаючи найкращій досвід в галузі кредитної кооперації . Члени нашої спілки брали участь у наступних проектах: Канадський проект (SIDA) «Підтримка КС в Україні» (1992-2009 рр.), TASIC(2003-2006 рр.), CNFA(США 2006-2008 рр.), Німецький проект GIZ DGRV (2004-2014 рр.). З 2011 р. по 2016 рік – учасник проекту загрокредитування USAID (США) від американського народу.Голова правління Микола Трифонов, головні спеціалісти та працівники нашої спілки проходили навчання у Польщі, Німеччині, Росії, Єгипті. Постійно підвищують свою кваліфікацію на семінарах, тренінгах, круглих столах у м. Києві, Харькові, Львові, Івано-Франківську,Каменець-Подільську, Донецьку, Севастополі, Херсоні, Запоріжжі, Дніпропетровську та інших містах країни.До нас у м. Марганець приїжджали 5 волонтерів з США, які у Томаківському, Вищетарасівському, Червоногригорівськомувідділеннях проводили навчання з менеджменту, маркетингу, кредитування, з оцінки позичальника, стратегічного планування роботи кредитної спілки.

Ми працюємо для Вас. Обслуговуємо з любов’ю, якісно та щей надаємо безкоштовні юридичні та фінансовіконсультації.

 

З повагою член Всеукраїнської Асоціації кредитних спілок,

Голова правління КС «Єднання через Природний Закон»

Микола Трифонов

Гірняцький вісник від 25 липня 2014 р. № 30 (630)

Категория: Статьи Кредитного Союза | Добавил: Трифонов_НВ (23.07.2014)
Просмотров: 217 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Видео
Фото
Лента новостей
Партнеры
Калькулятор
Copyright MyCorp © 2018

TOP.zp.ua